Mgr. Eleni Turková: Paraziti v nás - kniha

13,00 €10,83 € bez DPH

Autorka Eleni Turková. Kniha (v češtine) o parazitoch písaná pre širokú verejnosť. Odhaľuje súvislosti nášho bežného fungovania v živote a parazitárnej záťaže, ktoré nám nemusia byť často na prvý pohľad zrejmé. Túto knihu odporúčame prečítať každému, kto chce žiť svoj život vedomejšie, alebo chce pochopiť základné i širšie súvislosti svojich problémov. Krásne vypracovaná publikácia plná obrázkov, zaujímavostí, vysvetlení a skúseností v obrazoch. Vrele odporúčame!


Na sklade > 10 ks

Autorka: Eleni Turková

Počet strán: 223

Jazyk: čeština

Kriedový papier

Kniha (v češtine) o parazitoch písaná pre širokú verejnosť. Odhaľuje súvislosti nášho bežného fungovania v živote a parazitárnej záťaže, ktoré nám nemusia byť často na prvý pohľad zrejmé. Túto knihu odporúčame prečítať každému, kto chce žiť svoj život vedomejšie, alebo chce pochopiť základné i širšie súvislosti svojich problémov. Krásne vypracovaná publikácia plná obrázkov, zaujímavostí, vysvetlení a skúseností v obrazoch. Vrele odporúčame!

O knihe: V tejto zaujímavej knihe sa dočítate šokujúcu pravdu o príčine mnohých ochorení. Už samotný titul napovedá, že kniha opisuje parazity, ktoré osídľujú ľudské telá. Aj keď sa vám zdá nemožné, že tento problém by sa mohol týkať práve vás, pokúste sa začítať a potom možno pripustíte, že v každom tvrdení je trochu pravdy. Parazit ako najväčší predátor a prvý v potravinovom reťazci sužuje každého človeka na našej planéte, len o tom nevie. Každý cudzopasník má svoje manipulačné techniky, ako zostať nerozpoznaný. Preto je zoznámenie sa s problémom parazitizmu nesmierne dôležité pre vaše zdravie. Existujú overené fyzikálne techniky, ako odhaliť parazity a ako ich zlikvidovať pomocou frekvenčnej terapie. Parazity vždy boli, sú aj budú. Nemožno ich úplne vyhubiť, ale môžeme regulovať ich negatívne účinky v nás. Tým, že parazity svojimi devastačnými účinkami dokážu ovplyvňovať sexualitu, plodnosť a pôrodnosť, majú väčší globálny vplyv a moc na Zemi než človek sám.